English Nederlands Français English Nederlands Français
Kunstenaars
Persoonlijke pagina's
:: Archief
: 2010 : 2009

Kunstenaars in residentie bij Bains Connective



:: Archief
. - Jonas Chéreau & Madeleine Fournier (FR) - choreografie en dans
. Kasia Rausz - (PL) - Dans
. Adachi Tomomi - (J) - Muzikant
. Adrian Fisher & Luna Montenegro / mmmmm - performance, installatie en multi media (GB)
. Agathe Gizard - (F) - Stem en beweging
. Aki Ilunga - (CD) - Sculptuur, maskers, schilderijen
. Albert Quesada - (SP) - Dans, performance
. Alexandra Macdonald - AUS - Dans
. Alice Tiezzi - (I) - Dans, theater
. Alix de Morant - onderzoekend aan cnrs en journalist
. aMute - (B) - Electronica, post-pop
. Ana Stegnar - danser & choreograaf (SL)
. Anja Kowalski/Silvano Magnone/Alassane Doulougou - (B/I/BF) - Music, video
. Annelies Van Parys - (B) - Hedendaags-klassieke muziek
. Antoine Boute - (F)- Schrijver
. Antonija Livingstone - (CDN) - Danserer, performer, choreograaf
. Anuschka Von Oppen - "Nearby Buffalo"
. Ariane Loze - (B) - Theater
. Aude Tournay - (B) - Lichamelijke mime
. Aurélien Chouzenoux - Geluid en muziek compositie
. Axel Claes - Beeld
. Ayelen Parolin - ARG - choreografe & danseres
. Barbara Mavro Thalassitis - (B) - Dans
. Baulinghaug Gaute - (N)
. Béatrice Balcou - (F) - Beeldend kunstenares
. Becky Lee - (UK) - fotograaf
. Benjamin Verdonck - (B) - Theater, performance
. Benoit Benalo - Sculpturen
. Benoit Lachambre - (CDN) - Danser, choreograaf
. Bettina Wind - (D) - Theorie
. Blanca Lista - (US) - films, fotografie, schilderen
. Boris Baltschun - (D) - electronische muzikant, componist
. Bruno Patyn - (B) - scenografie
. Brynjar Bandlien - (N) - dans
. C&H - (CH) - theatre
. Cécile Ibarra - beeldende kunst / performance
. Charlotte Vandevyver - (B) - Dramaturgie
. Chiyoko Szlavnics - (Can) - Geluidskunstenaar
. Christelle Fillod - (F) - Video's en installaties, performance
. Christiane Schmidt - (D) - Film, installatie
. Christina Clar - (AU) - Performance, installaties
. Christine Meisner - (D) - Video, tekening, tekst
. Christoph Ragg and Joanna Bailie - - scenografie en muziek
. Clare Watson - (AUS) - Theater
. Claudia Conduto - (P) - Beeldende kunst
. Claudio Stellato - (I) - Circus performer-muzikant
. Colin Legras - Lichtontwerp
. Constanze Schmidt - (D) - Video
. Coral Ortega - (E) - Dans
. Damien Ferré - (F) - Schilder
. Dario Vacirca - (AUS) - Theater
. David Christophe - (B) - Contrabas
. David Young - (AUS) - Componist
. Davis Freeman - (US) - Performer
. Didier Guilain - Photografie, film, installatie
. Diligence - Multidisciplinair
. Dolores Hulan - (AU) - Dans
. Domenico Giustino - (I) - Dans
. Edurne Rubio - (ES) - Beeldende kunstenares
. Edwin Lahousse - (B) - DJ
. Elie Rabinovitch - (B) - Pop & rock drummer, filmregisseur
. Elise Ottaviano - (BE) - tekeningen, installaties, schilderijen
. Elke Mark - (D) - beeldend kunstenaar
. Els Soetaert - (B) - performance
. Els Van Riel - (B) - Film & video
. Emilie Plazolles - (B) - Actrice
. Emma Lindgren - (S) - dans, video, beeldende kunst.
. Eric Adam - (B) - Schilder
. Eric Thielemans - (B) - Drums
. Eriksen Bjorn Kristin - (N) - dramaturg, theaterregisseur, schrijver
. Esther Severi - kunst- en theaterwetenschapper / dramaturg (BE)
. Eva Klimackova - (SK) - Dans, choregrafie
. Eve Bonneau - (F) - Dans, video
. Felix Ruckert - (D) - performance - COMPAGNIE FELIX RUCKERT, BERLIJN
. Ferdinand Moy - (B) - Fotograaf
. Florence Loison / Thomas Vaquié / Olivier Clausse -
. Florian Kiniques - beeldende kunstenaar (B)
. Floris Verbeeck - (B) - Visuals::PHANTOPLAZ
. Gaëtan Bulourde - (B) - Performer, video & geluid
. Gawan Fagard - (B) - Theater
. Gilda Bellifemine - (I) - Dans
. Gilda Bellifemine - (I) - Dans.
. Gilles Fumba - (BU/B) - Dans
. Guillaume Legaré - (CAN) beeldende kunst, muziek
. Heine Avdal - (N) - Dans, choreografie
. Hélène Scholer - (B) - Multimedia
. Ilse Ermen - (D) - Beeldend/ conceptuele kunstenares

. Irmak Arkman - (T) - Performance
. Isabelle Rouquette - (F) - Beeldend kunstenaar
. Ivana Müller - (YU) - choreografe, performer
. Jaime Llopis - (E) - Dans
. Jan Scheirs - (B) - Schilder
. Jeff Gburek - (D) - gitarist-elektronische muziek
. Jeremy Xido - (VS) theater, performance, dans, film
. Jeroen Permentier - (B) - Film, Performance
. Jérôme Porsperger - (B) - DJ
. Johanna Kirsch - (AU) - Beeldend kunstenares
. Jon Lovoen - (NO)
. Jonathan Pranlas - (F) - Dans
. Juan Benitez Rodriguez - choreograaf & danser (ES/B)
. Julia Eckhardt - (D) - Viool, composition
. Julie Chapallaz - (CH) - beeldend kunstenaar
. Julien Bruneau - Danser, choreograaf
. Karin Vyncke - (B) - Performer, choreograaf
. Katja Dreyer - Dans::visual art
. Kim Lien Desault - (fr) performance, muziek,film
. Kurt D’Haeseleer / Bérengère Bodin - (B/F) - video, dance, media
. Kyung Ae Ro - (ROK) - dans
. Laïa Sadurni - RoToR
. Laida Aldaz / Adriana Sotelo - - Installatie
. Laurent Liefooghe - (B) - Architect, beeldend kunstenaar
. Lawrence Malstaf - (B) - Optische & mobiele installaties, scenografie
. Leen Verheyen - (B) - Theater,muziek-theater
. Lilia Mestre - (P) - Dans, performance, fotografie
. Lisa Jeannin - (SWE) - Beeldend kunstenares
. Lisa Mee - (GB) - visueel kunstenaar
. Liv Hanne Haugen - (N) - Danseres, zangeres
. Louise Baduel / Tomas Giry / Belinda Leduc - (F) - Dans, muziek
. Louise Chardon -
. Lucille Calmel - (F)- Performance
. Lucio Capece - (RA) - Blaasinstrumenten
. Ludo Engels - (NL/B) - Licht, video
. Ludovic Pré - (F) - visuele creaties en installaties
. Luea Ritter - (CH/B) - Beeldend kunstenaar
. Marcos Simoes - (P) - performance
. Margherita Isola - (I) - Performance, beeldende kunst
. Mariane Cosserat - (F) - Geluids- en visuele installaties, performance, video
. Marianne Kirch - (D/F) Muziek, radiocreatie, performance
. Marianne Verwilghen - (B) - Schilder
. Marijke Verkaart - (NL) - video beeldende kunsten
. Mario Afonso - (P) dans,theater, performance,
. Marion Uguen - (F) - Dans
. Marthe Van Dessel - artieste & curatrice van Bolwerk (B)
. Max Tilgenkamp (BE) & Vincent Affholder (FR) - muziek / video
. Mette Edvardsen - (N) - Dans
. Michael Northam - (USA) - Muziek, performance
. Michael Schmid - tekst enkel beschikbaar in het Engels
. Michel Yang - (USA) - Danseres
. Michiel Reynaert - (B) - Danser
. Miljan Vukicevic - (Serv) - Tekeningen
. Mlu Zondi - (ZA) - Podiumkunst
. Monica Klingler - (CH) - Performance art
. Nada Gambier - (Fin) dans, theater, performance
. Nadia De Backer - (B) - Schilderes
. Nathalie Fougeras - (F) - multimedia - network performance
. New Pines - (B) - Funky pop
. Niko Hafkenscheid - (B) - Muzikant
. Noemie Carcou -
. Norberto Llopis - (E) - Dans
. Nox - (B) - Muziekgroep
. Olivier Toulemonde - (F) - Klankkunst
. Pascale Barret - (F) - Beeldend kunstenaar
. Pascale Gille/ Tuning Group - (F/B) - Dans
. Paula Diogo - Performance / theater
. Per Henrik Svalastog - (N) - Architect, componist en performance artiest
. Petter Goldstine - (N) - Beeldende kunst, performance
. Philippe Beloul - (F) - Nieuwe media
. Pierre Rubio - (B) - Dans, choreografie & performance
. Rachel Rosalen en Rafael Marchetti - Rachel Rosalen (it/brasilie) en Rafael Marchetti (it/argentinie):
Territories Complexity Sao Paulo/brussel
. Rafael Alvarez - (P) - Dans, performance
. Randy Carreño - (Bol) - Dans
. Rebecca Lenaerts - (B) - Theater
. Rémy Héritier - Franse choreograaf en danser
. Rodrigo Pardo - (RA) - Dansvideo
. Roger Vinas Lopez - (ES) - Dans
. Sabine Oosterlynck - Kostumes
. Sabrina Harri & Alexia de Ville de Goyet - Sabrina Harri (1979, Espoo) and Alexia de Ville de Goyet (1982, Belgium) met accidentally in Helsinki in 2005. They have started working together since then on different projects, mainly with video performance, and lately with sculpture and installation.
. Sabrina Spronk - (B) - Dans
. Sandrine Roche - (F) - Actrice
. Santiago Ribelles Zorita - (E) - Dans
. Sara Manente - (I) - Performance
. Sara Vilardo / Andrea Quintana Camiñas / Antia Dia -
. Sebastien Monnoye & Ingrid Simon - (B) - Multimedia, geluid
. Shih Yun - (SING) Beeldende Kunsten
. Shizuka Hariu - scenograaf (JP/B)
. Solo Conversations -
. Sonia Si Ahmed - (DZ) - Dans
. Stefaan Quix - (B) - Muzikant, componist
. Stephane Arcas - (B) - Beeldend kunstenaar
. Tanja Orning - (N) - muzikante
. Tawny Andersen / Alexandre Le Petit - Tawny Andersen (CA/B) - choreografie / performance
Alexandre Le Petit (F/B) - muziek / performance
. Théâtre Molotof - Théâtre Molotof is een compagnie uit Aveyron, Frankrijk, met 4 acteurs en één muzikant. Ze zijn sinds 15 oktober in residentie in Bains Connective en werken er aan hun nieuwe creatie: COCKTAIL7.
. Theodossia Stathi - (G) - Danseres
. Tom Liekens - beeldende kunstenaar
. Tugce Dilara Kurtoglu - (T) - Beeldend kunstenares
. Turid Sintobin & Elly Van Eeghem (BE) - performance

. Uiko Watanabe - (J) - Danser-performer
. Valentina Medda - (I) - Beeldend kunstenaar
. Vania Rovisco - choreografe & danser (PT)
. Varinia Canto Vila - (CL) - Danseres
. Vincent Affholder (FR) - muziek
. Vincent Malstaf - (B) - Geluid, techniek
. virion - performance arts
. Wendy Van Wynsberghe - media artieste (B)
. Yannick Dolivo - (CH) - Beeldend kunstenaar
. Yoris Van den Houte - (B) - scenografie
. Yukiko Shinozaki - (J/US) - Danseres, choreografe
. Zoe Solomon - (UK) - Dans

Met dank aan
alle artiesten, medewerkers, vrijwilligers en partners.
BC wordt ondersteund door de Vlaamse Regering, de Vlaamse Gemeenschapscommissie en de gemeente Vorst, Nederlandstalige aangelegenheden.

:: Zoeken

Geselecteerde foto's van evenementen te B::C
::